فایبر سمنت برد در تهران

خانه هایی که از هم متمایز می شوند ، می توانند یک چیز خوب باشند ، اما تنها در صورت انجام آنها به روش صحیح. خانه های با  فایبر سمنت برد تهران   زیبا می توانند بدون ترفندهای  فایبر سمنت برد تهران   زیبا باشند. در بسیاری موارد ، سادگی مهم است. به علاوه ، یک  فایبر سمنت برد تهران   ساده می تواند موجب پس انداز شود ، که می توانید در سایر قسمت های خانه سرمایه گذاری مجدد کنید.

فایبر سمنت برد تهران

مانند همه "قوانین" ، استثنائاتی نیز وجود دارد. این اصول کلی می تواند در اکثر سبک های ساختمان در بسیاری از مناطق کشور اعمال شود. درک آنها به شما کمک می کند تا بیان کنید که چرا برخی از  فایبر سمنت برد تهران   خانه ها نسبت به سایرین بهتر از شما احساس می کنند.

ایده های ترکیبی رنگ فایبر سمنت برد تهران خانه بیشتر را کشف کنید

در اینجا آنچه شما باید بدانید برای انتخاب ساده و ساده  فایبر سمنت برد تهران   خانه بیرونی است.

1 .  فایبر سمنت برد تهران   سقف ساده - مراحل ساختمان را به حداقل برسانید

فایبر سمنت برد تهران   ساده سقف آسانتر از سقف های دارای شیروانی و پله های بی پایان آسانتر است و به نظر می رسد. سقف را از ابتدای مراحل اولیه  فایبر سمنت برد تهران   نقشه کف در نظر بگیرید. فریم های طولانی تر روی سقف کار می کنند ، این احتمال زیاد می شود که خانه هزینه بیشتری برای ساخت و ساز داشته باشد

2 . به جای عناصر اضافی از فایبر سمنت برد و بافت استفاده کنید

استفاده از نمای  فایبر سمنت برد   در قسمت بیرونی یک خانه می تواند رنگ و بافت را بیافزاید و باعث جذابیت کلی یک خانه می شود. تغییر رنگ و مواد در صورتی که به طور مداوم و در نوارهای افقی انجام شود ، بیشتر از نوارهای عمودی ، به  فایبر سمنت برد تهران   افزوده می شود.

به عنوان مثال ، در طبقه اول می توانید از فایبر سمنت برد استفاده کنید ، در حالی که در طبقه دوم به سمنت برد در  طراحی تغییر می کنید

اگر می خواهید مشاوره بیشتری در مورد رنگ داشته باشید ، این ترکیبات  فایبر سمنت برد   و تر و تمیز را بررسی کنید .

3 . از خود بپرسید: "آیا این ویژگی  فایبر سمنت برد تهران   می تواند کار کند؟"

فرقی نمی کند که واقعاً کار کند. فقط باید به نظر برسد که می تواند کار کند. هر کسی توانایی ذاتی در تشخیص  فایبر سمنت برد تهران   خوب و بد را دارد ، حتی اگر نمی دانیم چرا. "چرا" اغلب به ابتدایی ترین مفهوم مشترک مربوط می شود: آیا می توان کرکره ها را بست؟ آیا واقعاً می تواند طول آن فاصله داشته باشد؟ آیا قرار دادن مواد معنی دارد؟ آیا جلوی آن کاملاً متفاوت از طرفین است؟

4 - نمای گاراژهای جلو را به حداقل برسانید

با فشار دادن آن در پشت صورت ساختمان ، در حالت ایده آل 18 فوت یا بیشتر می توانید اثر یک گاراژ جلوی آن را کاهش دهید. این اجازه می دهد تا یک ماشین بدون نشان دادن جلوی در خانه در پارکینگ پارک کند. با فشار دادن گاراژ به اتاق دیگر نیازی نیست. اجتماعات جمع و جور ، متصل به خیابان های باریک ، کوچه ها یا مسیرهای فرعی ، به طور کلی زمین کمتری نسبت به جوامعی که گاراژ در آن ویژگی اصلی خانه است ، نیاز دارند.

5 - از ورودی های دوبل خودداری کنید

درب جلو شما برای اولین بار احساس خوب است. تقریباً هر بازدید کننده ای از خانه شما با درب جلو شما درگیر خواهد شد. ورودی های دو طبقه برای بسیاری از افراد خالی از لطف است. در بعضی از طرح ها ، در تلاش برای اضافه کردن علاقه به ارتفاع کسل کننده ، ورودی خانه اغلب با دو برابر ساخته می شود. بهترین ورودی ها آنهایی هستند که می گویند درب کجاست و در حالی که منتظر ورود هستیم ، آب را از ما دور نگه می دارد.

6 . از پنجره متناسب با عمودی استفاده کنید

فایبر سمنت برد تهران   پنجره به سبک خانه و منطقه متفاوت خواهد بود ، اما بیشتر پنجره ها نسبت 1 یا 2 یا 3: 5 (مستطیل های بلند) دارند. علاوه بر نسبت بازشو ، به نسبت پنجره های پنجره نیز دقت کنید. دهانه ها و سینی های عمودی بصری باعث افزایش ظاهر و احساس خانه می شوند. همچنین ، پنجره های کنار خانه را فراموش نکنید.

یک خانه با  فایبر سمنت برد تهران   خوب نیازی به ترفند ندارد. برای اینکه خانه شما به شکلی خوب بایستد ، دو چیز را به خاطر بسپارید: ساده نگه دارید و کمتر آن بیشتر است.

ترجمه آزاد و غیر  رسمی